Usta Analistler Bu 2 Altcoin’i İşaret Etti: Patlamaya Hazırlar!

Blockchain analiz platformu Glassnode’un analistleri lider altcoin Ethereum’un üç haneli yüzdelik puanlarla fırlayabileceğine inanıyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, son beş ayda büyük kazançlar elde eden bir meme coin’in daha da yükselmeye hazır göründüğünü söylüyor.

Glassnode analistleri: Lider altcoin %120 patlamaya hazır!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Ethereum, SEC’in spot Ethereum ETF’lere yeşil ışık yakmasının ardından güçlü artışlar gördü. Bununla birlikte, bu sadece bir fragman olabilir. Sosyal medya platformu X’te Negentropic takma adını kullanan Glassnode analistleri Jan Happel ve Yann Allemann, geçmişe dayanarak Ethereum’un mevcut seviyeden yaklaşık %120 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini söylüyor. Bu bağlamda analistler, şu açıklamayı yapıyor:

ETH son zirve olarak yaklaşık 7.500 dolara mı? ETH geçmişine bakarsak, 2021’in başlarında ETH için nasıl benzer bir model geliştirdiğimizi gözlemliyoruz. Sarı işaretlere bakın! Piyasanın yapılar halinde hareket ettiğine inanıyoruz. Ve bu yapı bize ETH için nihai bir tepe olarak yaklaşık 7.500 dolarlık bir hedef veriyor. Bu, şu anda gelişmekte olduğunu gördüğümüz yapının %161,8 Fib-uzatması. Bu, 2021’de gördüğümüz Fib uzantısını yansıtacaktır. Ve aynı zamanda ETH’de güçlü bir rallinin yakında ….’da başlayacağı anlamına geliyor!

Kaynak: Negentropic

Glassnode analistleri ayrıca Ethereum’un şu anda diğer kripto varlıklarına kıyasla göreceli bir güç sergilediğini söylüyor. Happel ve Allemann, ABD’de bir spot borsa yatırım fonunun (ETF) “yakında” piyasaya sürüleceğine dair spekülasyonların katalizör olabileceğini belirtiyor. Bu arada, lider altcoin bu yazının yazıldığı sırada 3.441 dolardan işlem görüyordu. ETH, son 24 saatte %1 artış görürken, son yedi günde %1,5 düşüş kaydetti.

Altcoin Sherpa: WIF fırlamaya hazır!

Bir başka yerde Altcoin Sherpa takma adlı analist, meme coin’lerin son piyasa çöküşünden sonra güzel bir şekilde toparlandığını söylüyor. Analiste göre meme coin’i dogwifhat (WIF), bu yıl zaten büyük kazançlar elde etmesine rağmen fırlamaya hazır. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Bazı meme coinler yerel diplerinden güçlü bir sıçrama yapıyor. WIF muhtemelen en az 2,50 dolara gidecek, MOG daha güçlü olanlardan biri ve PEPE sağlam bir sıçrama alanında. Bakalım bu alanlar sürdürülebilir mi?

Kaynak: Altcoin Sherpa

Ocak ayında WIF 0,069 dolardan işlem görüyordu. Şu anda ise yaklaşık %3.088’lik bir kazançla 2,16 dolardan işlem görüyor.

Analist, SOL için kararsız!

Altcoin Sherpa daha sonra Ethereum rakibi Solana’ya (SOL) bakıyor. Analist, altcoinin sonunda 170 dolar fiyat etiketine yaklaşacağına inandığını söylüyor. Ancak daha da düşük fiyatlara düşebileceğini de belirtiyor. Bu bağlamda analist, “SOL: Bence bu genel olarak daha da yükselir. Bunun ‘dip’ olup olmadığına karar verilecek; bundan biraz şüpheliyim. Yine de daha sonra tekrar dip seviyeleri görebileceğimizi düşünüyorum.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir